fbpx

Robo - teatrzyk

TRACYCYJNE WARTOŚCI
W NOWOCZESNej formie

Robboo to unikalne połączenie tradycji i nowoczesności

Teatrzyki obecne są w przedszkolach od dawna, gdyż promują wartości ponadczasowe. Robotyka przygotowuje zaś do funkcjonowania we współczesnym świecie oraz kształtuje umiejętności przyszłości.

Razem tworzą zupełnie nową wartość w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Odtwórz wideo

Zaproś Robboo do swojej placówki
i dołącz do PIONIERÓW nowoczesnej edukacji!

Robboo łączy zalety

teatru:

 • rozwijanie zainteresowania sztuką
 • rozwijanie wrażliwości i poczucia estetyki
 • doskonalenie umiejętności słuchania
 • pomoc w zrozumieniu postaw, przeżyć i doświadczeń
 • wspomaganie w realizacji podstawy programowej

robotyki:

 • kształtowanie umiejętności rozwiązywania problemów
 • rozwijanie kreatywności, elastyczności w myśleniu
 • promowanie współpracy w zespole
 • nauka wnioskowania i podejmowania decyzji
 • rozwijanie kompetencji cyfrowych i technicznych

TRADYCJA + WSPÓŁCZESNOŚĆ = ROBBOO

Nasza drużyna

KINGdom i Robboo

Nasze marki

KINGdom powstało w 2014 roku z chęci dostarczania zajęć językowych na najwyższym poziomie. W 2017 roku wprowadziliśmy do naszej oferty również zajęcia dodatkowe z robotyki. Na gruncie tych zajęć wyrosło Robboo – zupełnie innowacyjna marka związana z robotyką, w ramach której opracowujemy materiały edukacyjne dla nauczycieli robotyki oraz wprowadzamy robo-teatrzyki do przedszkoli i szkół podstawowych.

Magdalena Król

Właścicielka KINGdom, magister pedagogiki, wieloletnia nauczycielka (w tym edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej). W Robboo odpowiedzialna jest za opracowanie scenariuszy, które będą odpowiednie i interesujące dla dzieci.

Krzysztof Król

Pomysłodawca naszego Robo-Teatru. Od 2017 roku zajmuje się aktywnie robotyką, prowadząc zajęcia dla dzieci. Opracowuje do tego samodzielnie instrukcje nowych robotów oraz scenariusze zajęć. Jest też autorem wszystkich „aktorów” w naszych teatrzykach.

Masz pytania? Sprawdź, czy tu znajdziesz na nie odpowiedź

Aby zarezerwować termin naszego pokazu w Waszej placówce, wystarczy skontaktować się z nami. Razem ustalimy terminy, które będą najbardziej odpowiadały. Numer telefonu i adres e-mail jest poniżej 🙂

Nasi aktorzy są niewielcy, więc aby zapewnić dobry odbiór wszystkim uczestnikom, zalecamy udział maksymalnie 50-60 dzieci na raz. Jeśli w Waszej placówce jest więcej grup/klas, możemy w jeden dzień zorganizować więcej pokazów lub nawet podzielić je na dwa dni.

Wszystkie materiały, dekoracje i nagłośnienie są po naszej stronie. Potrzebujemy tylko trochę przestrzeni na rozstawienie się ze sprzętem oraz dla widzów. Przydałyby się również stoły – mogą być to zwykłe ławki szkolne.

Ponieważ nasz projekt dopiero raczkuje, dla naszych pierwszych partnerów mamy specjalną promocję. Cena naszego występu to w tym roku 5 zł od dziecka obecnego na pokazie. Po pokazie możemy wystawić fakturę (bez VAT) lub paragon, w zależności od potrzeby.

Jak najbardziej! Będzie nam bardzo miło nawiązać stałą współpracę z Waszą placówką. Przy umówieniu większej ilości spotkań, możemy nawet opracować scenariusz specjalnie dla Waszych potrzeb! Macie ciekawego patrona, obchodzicie w tym roku jubileusz, chcecie zrobić specjalny dzień z dziadkami lub rodzicami – nie ma problemu! Jesteśmy otwarci – podacie nam temat, a my zaproponujemy dla Was coś ciekawego.

Nasza baza przedstawień jest na razie niewielka, ale cały czas ją powiększamy. Na chwilę obecną proponujemy:

 1. Robboo i stary rybak – przedstawienie na bazie bajki o złotej rybce. Uczy dzieci cieszenia się z małych rzeczy.
 2. O Lesiu, Czesiu i Rusiu – bajka niepodległościowa na bazie legendy. Idealna na okolice 11 listopada oraz 3 maja.
 3. Czerwony Kapturek – klasyczna bajka w nowoczesnym wydaniu (w opracowaniu)

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin Robo-teatru w swojej placówce już dziś!

 • +48 661 800 205
 • mkrol@kingdom.szczecin.pl