fbpx

Gratulacje!

Tylko 1 godzina dzieli Cię od poznania sposobu, w jaki my prowadzimy nasze zajęcia z robotyki. Zaczęliśmy około dwa lata temu i do tej pory przez nasze zajęcia przeszło już prawie 100 uczniów, większość na kursach całorocznych. Inwestycja w sprzęt zwróciła się już dawno, teraz tylko pokrywamy koszty bieżące i… zarabiamy. Przy niezbyt wygórowanej cenie zysk podzielony na 12 miesięcy to ponad 4000 netto. Zapraszam do obejrzenia poniższych filmów, aby dowiedzieć się, jak my to robimy i dlaczego możesz zrobić to też u siebie.

Część 1

W tej części przedstawione są informacje ogólne na temat nas i tego, czym ta robotyka w ogóle jest w naszym ujęciu. Wiem, że są różne sposoby prowadzenia zajęć, ale wiem, że na nasze warunki (gdy chcemy mieć robotykę nie jako główny produkt, ale jako coś dodatkowego) ten system działa.

Część 2

Ta część to same konkrety dla właściciela. Omawiam tutaj takie aspekty organizacyjne, jak: czas, miejsce, uczniowie, nauczyciel, program nauczania oraz kalkulacja ceny.

Część 3

Ta część obejmuje dwa aspekty:
1) Pierwszy to informacja o inwestycji, jaką trzeba zrobić na początku, czyli jakie klocki i sprzęt elektroniczny trzeba zakupić.
2) Drugi, to szczegółowe omówienie oprogramowania. Mam nadzieję, że mój opis pozwoli Ci dostrzec, jak intuicyjne jest prowadzenie zajęć i że może to zrobić prawie każdy.

Masz jeszcze wątpliwości, pytania?

Jeśli po obejrzeniu filmów, coś jeszcze nie jest dla Ciebie jasne i przejrzyste, masz jakieś wątpliwości, pytania – nie wahaj się, jestem do Twojej dyspozycji:

mailowo

mkrol@kingdom.szczecin.pl

na Messengerze

https://m.me/kingdom.mkrol

na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/369740810518432/